Skandal na wyspach brytyjskich z loterią w roli głównej zorganizowanej przez parę Mark i Sharon Beresford, oferowali dom za 3 miliony funtów i Aston Martina za 160 tysięcy.

Niesłychane wieści z Wielkiej Brytanii: Oto, co mogłeś wygrać! Fury jako zwycięzca loterii za dom rodzinny w wysokości 3 milionów funtów mówi, że NIE BĘDĄ otrzymywać domu, ponieważ nie sprzedają wystarczającej ilości biletów (ale zamiast tego dostaną nagrodę pieniężną w wysokości 110 000 GBP).

Uczestnicy, którzy wzięli udział w loterii, aby wygrać luksusowy dom (Olivia Culpo w rewelacyjnej formie w legginsach)za 3 miliony funtów, są wściekli po tym, jak nagroda została obniżona do 110 000 funtów po tym, jak para prowadząca nie sprzedała wystarczającej ilości biletów.

Mark, lat 61 i jego żona Sharon Beresford, 57 lat, wystartowali w zeszłym roku w konkursie, by sprzedać 250,000 biletów w cenie po 25 funtów szterlingów każdy, (Oto Kaia Gerber w seksownych rajstopach i mini spódniczce na familia nova)ale ujawnili w zeszłym tygodniu, że sprzedali tylko 30 000 £, podnosząc 750 000£.

♠ ♠ ♠

Portret Beresford.

trzy romanse

W cyklu “samo życie”.

Dom z marzeń.

Obiecali kontynuować losowanie z nagrodą “sześciocyfrową sumę” do zdobycia – która teraz została ujawniona jako 110 000 funtów, czyli 27 razy mniej niż wartość nieruchomości w Ringwood, Hampshire, wygrana przez nienazwaną kobietę.

W swoich warunkach Beresfords stwierdził, że każda nagroda pieniężna będzie miała wartość do 75 procent sprzedaży biletów, po tym, jak zostały pobrane koszty promocji. Para utrzymuje, że zarobili 640 000 £ na reklamie, marketingu, PR i kosztach prawnych dla konkurencji. Ale niektórzy z nich wzięli udział w przesłuchaniach dotyczących ważności loterii nowości.

Loterie nie mogą się odbywać w celach zarobkowych lub komercyjnych, więc właściciele domów, którzy rozważają rozlosowanie ich domu, będą musieli przeprowadzić loterię, aby skorzystać z organizacji charytatywnej lub innej organizacji non-profit. Ci, którzy chcą zatrzymać zdobyte pieniądze, muszą albo wziąć udział w losowaniu nagród, albo dodać element konkurencji do losowania.

Zawodnicy powinni udowodnić swoje umiejętności, wiedzę lub osąd, aby zdobyć główną nagrodę. Wiele osób omija to, zadając niewiarygodnie proste pytanie, takie jak “jaki styl własności to ten dom: A – wiktoriański, B – Tudor lub C – gruziński”, gdy ludzie płacą za bilet na loterię. Ważne jest również, aby mieć warunki, które są wodoodporne, takie jak ustawienie minimalnej liczby biletów, aby loteria mogła iść do przodu (jak zrobiły to Rosses).

Michelle Philpott, z Poole, napisała: “Myślę, że wszyscy, którzy weszli, powinni otrzymać zwrot pieniędzy. 600 000 £ na kosztach promocyjnych? Losowanie zostało przeprowadzone przez komputer losowy selektora liczb w Sterling Lottery Management, który został zatwierdzony i skontrolowany przez Komisję ds. Hazardu.

Wybrał 100 biletów, a lokalny MP Christopher Chope zwrócił zwycięzcę z tego numeru. W tym czasie obecny był również niezależny adwokat, który nadzorował przebieg postępowania. Beresford zdecydował się wystartować w loterii po kilku ofertach dla ich domu w stylu Huf Haus o nazwie Avon Place home.

Para otrzymała nawet zainteresowanie od angielskiego piłkarza z Anglii, ale nie mogła znaleźć nabywcy. Para wciąż zamierza sprzedać dom, ponieważ planują przenieść się do East Sussex, aby być bliżej swojej rodziny po tym, jak ich trzy dorosłe dzieci wyprowadziły się. Jednak teraz będą to robić za pomocą bardziej konwencjonalnych środków, wymieniając je na rynku.

Pomimo tego, że nie byli w stanie sprzedać domu za pośrednictwem loterii, para powiedziała, że ​​nie żałuje swojej decyzji.

♠ ♠ ♠

Portret Aston Martin.

trzy romanse

W sam raz na szybką ucieczkę.

Dama na kółkach.

Zaprzeczyli również wszelkim nadużyciom i powiedzieli, że przestrzegali zarówno reguł konkurencji, jak i odpowiednich przepisów. Pan Beresford, dyrektor firmy, powiedział: “W pełni spełniliśmy wszystkie zasady konkurencji i odpowiednie przepisy prawne w celu rozpoczęcia konkurencji.

Pan Beresford, na zdjęciu z żoną w jednym z wielu salonów w posiadłości, powiedział: “Oczywiście rozczarowanie nie oznacza przekazania zwycięzcy domu, ale zrobiliśmy to, co najlepsze” ( To szok, ale… Pan i naukowcy) “Obliczyliśmy nagrodę dokładnie tak, jak opisano w zasadach i warunkach, które wszyscy uczestnicy musieli zaakceptować.

“Wydaliśmy ogromne kwoty na reklamy, które nie pokryły jego kosztów. “Poniesione koszty były bardzo wysokie i rozpoczęły się w 2016 roku od szerokiej porady prawnej i opinii na temat interpretacji zasad dotyczących konkursów z nagrodami.

“Do czasu rozpoczęcia konkursu koszty były już sześciokrotnie wyższe – aby to zrobić właściwie nie jest ani tanie, ani dla osób o słabym sercu. “Złożymy nasze rachunki zgodnie z wymogami ustawowymi”.

Komentarz:

Takich problemów w Polsce jeszcze nie mamy, ale to chyba tylko chwila jak u nas też będzie można. Nawiasem mówiąc właściciele średniowiecznych zamków w Europie też muszą kombinować za co je utrzymać, takie to drogie.

A NIGDY NA TOPIE.

O 😆 ♣ – Opasany jej wdziękiem robię za tego, co nie ma złego bez niczego i idąc do celu myślę sobie lelum polelum. To właśnie mi się wydaje, gdy bum bum na bycie mi staje.

Bo trzeba nam wierzyć i szczerzyć zęby do damy na obrazie w muzeum. A także post Victoria Justice w Nowym Jorku na relaks i więcej. I nic mnie nie kręci tutaj. I oto jest prawdziwa Taylor Swift, gdy bawi się z fankami na jednej z ulic Nowego Jorku.

(Visited 562 times, 2 visits today)