Dwie ostre panie na ringu trzymają władzę i cycata dziewczyna ukryta w hotelu za parkanem aparatu.

Nie ma dnia, aby nie pisać na temat budowanego od wielu lat hotelu na rogu wielkich Polaków. Obok stajni jednorożców wyrasta kompleks mający mieć bujną przyszłość wypełnioną w 90%. A po nim stanie się cud nad cuda.. Fragment starego drzewa zdaje się mówić do widzenia znajomej twarzy.

Idzie na przekór temu, co niepewne. A w niej jest cała nasza nadzieja. Suniesz daleko za widnokręgiem i otaczasz nas jakimś dziwnym rytuałem zdarzeń bez sensu. Ich ład nie znosi ponurego wyczekiwania na kolejne rozczarowanie. Ten stan mnie nie kręci a szkoda, bo jest pogoda i to ładna za oknem ⇔ i już wiem ∴ jak jest.

Wilhelm na całego sześć zer kolego.

Zaduma rodzi się w bólach i cierpieniach mężnego zakonnika bez szóstej klepki. Romance Two albo Twoo w cieniu stóp Wezuwiusza obok Etny na Sycylii nie ma i nie będzie ℜ Realny znak ♦ na wspak ⇒ od wielu lat niesie mnie tutaj. Uniesienie rodzi niecierpliwy dar smażenia frytek pod przykryciem.

Wyjdzie Hailee Steinfeld w kozakach i zaśpiewa.

Po nim coś mnie trzyma za jaja jak dla Pana Michała dwa działa wymierzone w cel za horyzontem zdarzeń na Dzikich Polach. Akcja rozgrywa się w ponurym miejscu i zanosi nas na skraj rozpaczliwego końca marnej fabuły. Nic tylko trzymać fason.

Kate Beckinsale ubrana od stóp do głów do samochodu zmierza w legginsach.

SZCZUPAKIEM POD ŁODZIĄ.

Najpierw postem post Victoria Justice w radosnej pozie na familia nova a nie na nie blondzi. To czas na przypływ słów. Patrzę się i oczom nie wierzę i myślę o tym i tamtym. Przyjaciółka wita koleżankę eleganckim spojrzeniem prosto w oczy, gdy ta wcina hamburgera z czosnkiem i cebulą.

  • Nie blondzij mi dziewczyno, gdy wyć się chce. Tak szumi mi dziwnie w głowie, że jeno człek się dowie, co się zowie Pankracy.
  • Dodajesz mi skrzydeł i znikasz w obłokach.

Styl Ringu.

romanse

To znak radości z urody.

A POTEM DAJEM.

Uwierzyć tylko w co, kiedy surowa mina nauczyciela przypomina o obowiązku zatemperowania ołówka. Maria Niklińska w ostrym przekazie mocy Jenna Dewan kominki dla domu o północy.

Słowo na Niedzielę:

Zaduma.

Tylko mi nie daj w pysk.

TAK JAK NALEŻY.

Romantyzma w cieniu stóp Wezuwiusza…

Nie ma?

A jego ciało to za mało dla takiej lali jak Ty.

Jego moc tkwi w uniesieniu.

Wrzasnął i drzwiami trzasnął.

Bo miał własny styl na mieście.

Styl Damy.

romanse

Wiem, że ja kocham ten widok.

A NIGDY NA TOPIE.

O 😆 ♣ – Opasany jej wdziękiem robię za tego, co nie ma złego bez niczego i idąc do celu myślę sobie lelum polelum. To właśnie mi się wydaje, gdy bum bum na bycie mi staje.

Bo trzeba nam wierzyć i szczerzyć zęby do damy na obrazie w muzeum. A także post Victoria Justice w Nowym Jorku na relaks i więcej. I nic mnie nie kręci tutaj. I oto jest prawdziwa Taylor Swift, gdy bawi się z fankami na jednej z ulic Nowego Jorku.

(Visited 194 times, 1 visits today)