Madison Beer w półprzezroczystej sukience z lekkiego materiału na imprezie Victoria’s Secret w Nowym Jorku.

Madison Beer wyjątkowo piękna aktorka i wokalistka została zaproszona na imprezę zorganizowaną przez markę VS w Nowym Jorku. Dziewczyna ubrała się lekko i zmysłowo sprawiając, że fani oniemieli z zachwytu. Nic dziwnego, bo rzadko takie panny widują. Fragment starego drzewa zdaje się mówić do widzenia znajomej twarzy.

Idzie na przekór temu, co niepewne. A w niej jest cała nasza nadzieja. Suniesz daleko za widnokręgiem i otaczasz nas jakimś dziwnym rytuałem zdarzeń bez sensu. Ich ład nie znosi ponurego wyczekiwania na kolejne rozczarowanie. Ten stan mnie nie kręci a szkoda, bo jest pogoda i to ładna za oknem ⇔ i już wiem ∴ jak jest.

Wilhelm na całego sześć zer kolego.

Zaduma rodzi się w bólach i cierpieniach mężnego zakonnika bez szóstej klepki. Szczęśliwa Katarzyna Cichopek w sukience na Wyngiel. Romance Two albo Twoo w cieniu stóp Wezuwiusza obok Etny na Sycylii nie ma i nie będzie ℜ Realny znak ♦ na wspak ⇒ od wielu lat niesie mnie tutaj. Uniesienie rodzi niecierpliwy dar smażenia frytek pod przykryciem.

Po nim coś mnie trzyma za jaja jak dla Pana Michała dwa działa wymierzone w cel za horyzontem zdarzeń na Dzikich Polach. Josephine Skriver w czarnej mini na Intrykot. Akcja rozgrywa się w ponurym miejscu i zanosi nas na skraj rozpaczliwego końca marnej fabuły. Nic tylko trzymać fason.

SZCZUPAKIEM POD ŁODZIĄ.

Najpierw postem post Victoria Justice w radosnej pozie na familia nova a nie na nie blondzi. To czas na przypływ słów. Patrzę się i oczom nie wierzę i myślę o tym i tamtym. Przyjaciółka wita koleżankę eleganckim spojrzeniem prosto w oczy, gdy ta wcina hamburgera z czosnkiem i cebulą.

  • Nie blondzij mi dziewczyno, gdy wyć się chce. Tak szumi mi dziwnie w głowie, że jeno człek się dowie, co się zowie Pankracy.
  • Dodajesz mi skrzydeł i znikasz w obłokach.

 

Styl Madison.

romanse

To znak radości z urody.

A POTEM DAJEM.

Uwierzyć tylko w co, kiedy surowa mina nauczyciela przypomina o obowiązku zatemperowania ołówka.

Słowo na Niedzielę:

Zaduma a pod nią imię Madison pisane niczym znak próżności w męskiej świadomości bytu zakręconego jak piątek Lindsey Lohan.

Tylko mi nie daj w pysk.

TAK JAK NALEŻY.

K o s a

To nie ja ♣ Madison ♣ tylko Ty.

(Visited 2 866 times, 1 visits today)