Selena Gomez w rewelacyjnej formie na zdjęciu dla kolekcji sportowej ubrań PUMA.

Selena Gomez w stroju sportowym PUMY. Pochmurne niebo w nagich jajach daje mi do myślenia jak ty moja miła. Wyniosę cię na laury i dodam do ciebie lody dla ochłody, abyś miała zapatrzane na wspomnienia zatargane pomrukiem rosy. Te chwile mnie nakręcają. Idzie na przekór temu, co niepewne. Tak mi się chce wyć.

A w niej jest cała nasza nadzieja. Suniesz daleko za widnokręgiem i otaczasz nas jakimś dziwnym rytuałem zdarzeń bez sensu. Ich ład nie znosi ponurego wyczekiwania na kolejne rozczarowanie. Ten stan mnie nie kręci a szkoda, bo jest pogoda i to ładna za oknem ⇔ i już wiem ∴ jak jest. W uniesieniu ręki widzę jak panna Gomez zmierza do celu.

Wilhelm na całego sześć zer kolego.

Zaduma rodzi się w bólach i cierpieniach mężnego zakonnika bez szóstej klepki. Romantyzma w cieniu stóp Wezuwiusza nie ma i nie będzie ℜ Realny znak ♦ na wspak ⇒ od wielu lat niesie mnie tutaj. To ona jest tak fantastyczna, że aż i się chce na Madison Pettis. Uniesienie rodzi niecierpliwy dar smażenia frytek pod przykryciem.

Po nim coś mnie trzyma za jaja jak dla Pana Michała dwa działa wymierzone w cel za horyzontem zdarzeń na Dzikich Polach. Akcja rozgrywa się w ponurym miejscu i zanosi nas na skraj rozpaczliwego końca marnej fabuły. Nic tylko trzymać fason.

SZCZUPAKIEM POD ŁODZIĄ.

Najpierw postem post Victoria Justice w radosnej pozie na familia nova a nie na nie blondzi. To czas na przypływ słów. Patrzę się i oczom nie wierzę i myślę o tym i tamtym. Przyjaciółka wita koleżankę eleganckim spojrzeniem prosto w oczy, gdy ta wcina hamburgera z czosnkiem i cebulą.

Wrzasnął i drzwiami trzasnął.

A jego ciało to za mało dla takiej lali jak Ty.

Jego moc tkwi w uniesieniu.

  • Nie blondzij mi dziewczyno, gdy wyć się chce. Tak szumi mi dziwnie w głowie, że jeno człek się dowie, co się zowie Pankracy.
  • Dodajesz mi skrzydeł i znikasz w obłokach.
  • Czy to kwoka mi się zbliża na dzionek nowoczesny? – Jeśli to nie ona, to jestem rozgoryczony a nie naznaczony.
  • W kole jest jedno, co sprawia, że nie tonę.
  • A w cokole musi być Krysia i to ona wzdycha do Krzysia.

Potem post seksowne cycki Bella Thorne tym razem na nie blondzi a niestety nie na familia nova. Szkoda dnia na topienie smutków w taniej orenżadzie. Jej moc dostrzegam po zdaniu zakrapianym mocnym rumem nad rzeką Zambezi w towarzystwie uroczego i szczęśliwego wielce hipopotama.

Styl Seleny.

w jej oczach

To nie szaleństwo tylko rozkosz brania.

I te fantastyczne buty.

A POTEM DAJEM.

Cyc znaczy nic, ale tylko Ty dotrzymasz zaszczytu podążania za ofermą losu. Ten czas nie może być stracony, więc bierz i dawaj innym w ryj. Ten ryjek jest dotkliwą boleścią hipochondryka. Z oddaniem wielkiego mistrza zakonu.

Do jej duszy wleciała z samego rana głodna sroka oznajmując, że widziała jak wiewiórka biegnąc do drzewa zahaczyła ogonem o wystającą kość szopa pracza.

Wstajouc dajesz mu los i cios.

Uwierzyć tylko w co, kiedy surowa mina nauczyciela przypomina o obowiązku zatemperowania ołówka. Trza się przygotować do kartkówki i pisać tak jakby pierwszy raz w życiu miało się do czynienia z tematem. Zagadnienie choć skomplikowane daje jednak nadzieję na dobrobyt na starość.

Tylko mi nie daj w pysk.

TAK JAK NALEŻY.

Romantyzma w cieniu stóp Wezuwiusza. I to do dzieła już teraz na wielkim przechwycie celów. Tak właśnie widzą nas panowie tysiąca zdarzeń. Ten ciąg zdarzeń nakręca mnie na jedną myśl stworzoną do zadumy.

Tylko ty masz dane spocząć wśród tronów zrobionych z drewna bambusowego na wyspie Jawa. Świątynia Buddy opowiedziała własnym słowami jak człowiek czeka na własny los, gdy ten zmyka mu sprzed nosa niczym świstak na grani.

Styl Gomez.

w jej oczach

Bierę i idem sobie na pochmulny szlak.

A NIGDY NA TOPIE.

O 😆 ♣

Bo trzeba nam wierzyć i szczerzyć zęby do damy na obrazie w muzeum. Atrakcyjna Nicole Scherzinger w legginsach. A także post Victoria Justice w Nowym Jorku na relaks i więcej. I nic mnie nie kręci tutaj. Ten ptaszek gra mi melodię z klatki w nadmorskiej części Tajlandii. Selena ma w sobie to coś jak myślę.

(Visited 131 times, 1 visits today)