Nowy styl na zimowy poczęstunek koniakiem.

Rozdarty w przedziale szczęścia na rozstaju dróg szukam jednej z uroczych sióstr Godlewskich ze stołecznego miasta Malbork. Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów.

Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji. Wiesz… Dawna stolica mi przez gardło nie przejdzie, gdy przyjdzie wyjawić prawdę na temat mojej sypialni – i nic nie mówię moi drodzy parafianie.

Zobaczyć jak Magda daje klapsa swojej pięknej siostrze Małgorzacie.

Na dole czeka na nią styl – Karen Clifton.

Oraz jej marzenia są przednie – popularna pani trzepie językiem.

Romantyzma w cieniu stóp Wezuwiusza.

I jeszcze niesamowite wieści.

“Małgorzata Godlewska została już okrzyknięta przez internautów mianem ‘trzeciej siostry Godlewskiej’. Do tej pory jak się sądzi bardziej znane w sieci było bowiem jej rodzeństwo.

Magdalena Godlewska, prywatnie mama dwuletniego chłopca, na co dzień pracuje jako dekoratorka wnętrz oraz jako specjalistka od leczenia dolegliwości związanych z włosami i skórą głowy we własnej to jest prywatnej klinice medycyny estetycznej.

Fotomodelka jako pierwsza z sióstr Godlewskich przetarła im zresztą szklaki w show-biznesie i nie ma się, co dziwić, bo śliczna jak anielica.”

Taka laska to marzenie każdego kierowcy. Niestety, ale baby mają to do siebie, że bywają droższe w utrzymaniu niż samochód, którym się je wiezie.

Porwany lezie na taniec brzucha mojej tajemnej modelki z Malborka.

Jutro Magda wejdzie do repertuaru sztuki teatralnej a jej siostra wszystko wyśpiewa barytonem.

¦ ¦ ¦

♠ ♠ ♠

Victoria Justice.

fanomia.pl

Urocza dziewczyna zachęca do jedzenia lodów na egzotycznej plaży na Karaibach.

Info o siostrach:

Bardzo krótko i na temat.

(Visited 370 times, 1 visits today)